★ Selene

Wulkan energii, eksplodujący falą kontrowersyjnych pomysłów. Młoda, utalentowana pani fotograf, projektantka, stylistka i modelka doceniana w kraju jak i za granicą, tancerka tribalu, a także performerka, specjalizująca się w stylu gothic.

VMPSelene nie przypadkowo otrzymała przydomek modelki alternatywnej. Najłatwiej to zrozumieć, przeglądając jej portfolio. Mroczne klimaty, przeplatane tajemnicą, pożądaniem i zmysłowością. Jej portfolio i doświadczenie robią ogromne wrażenie. Modelka na swoim koncie ma wiele ciekawych publikacji w magazynach min.: Dark Beauty Magazine, Vouge, Digital Photographer, Make Up Trendy, Hair Trendy, Women Alternative, Foto, Jute Magazine, EksMagazyn, Glamour, Playboy, Panna Młoda. Jej zdjęcia ukazywały się na okładkach płyt i książek. Jedną z ciekawych publikacji jest okładka książki Ron Rash, która znalazła się na światowej liście New York Times Bestseller. Selene współpracowała ze światowej sławy stylistami min. Jean Marine Contreras,  Didier Mattelini, brała udział w pokazach i sesjach zdjęciowych znanych marek tj Paprocki&Brzozowski, Maciej Zień, BONECKY, Intercoiffure, L’Oreal Paris. Była wielokrotnie nagradzana w konkursach fotograficznych. Do jej sukcesów można zaliczyć również współpracę z Iloną Kanclerz przy współorganizowaniu imprezy „Modny ŚLĄSK”, a także stylizowała modelki do teledysków dla Metal Mind Productions. Od 2012 roku jest twarzą marki Alternative Off Fashion Store.

Selene słynie z tego, że potrafi wcielić się niemal w każdą rolę. Nie bez powodu, mówi się o niej „kobieta o wielu twarzach” jak sama mówi „fotomodelka powinna mieć w sobie coś z modelki, aktorki jak i wkładać w to co robi wiele z siebie”  i chociaż nigdy nie marzyła o karierze modelki, to wszystko co robi, robi z wielką pasją i zaangażowaniem.

 

 

Facebook