Strona główna » Artykuły » OKAZJE sprzedażowe

OKAZJE sprzedażowe

ArtykułyLateks

Lateks to drogi materiał. Osoby, które zaczynają swoją przygodę z tym materiałem zwykle szukają okazji cenowych – bo co jeśli to nam się nie spodoba? Przecież nie sztuką jest wydać majątek na projekt wykonany na indywidualne zamówienie, który będzie leżał w szafie! Trzeba dać sobie czas na zapoznanie się z materiałem, nauczyć się jak o niego dbać, jak przechowywać i przede wszystkim… przekonać się do niego. Na sam początek lepiej zamówić drobną rzecz, mogą to być majtki, top czy spódnica. Jednak ważne, aby to była rzecz od rekomendowanego sprzedawcy (pisaliśmy o różnych jakościach lateksu). Nie zawsze okazja cenowa idzie w parze z jakością danej rzeczy. Często tańczy lateks, szybciej się psuje, źle się układa i nieładnie pachnie, co za tym idzie- możemy się tylko szybciej zniechęcić.

Co polecamy?

produkty posesyjne

  • są to produkty użyte zwykle raz do sesji zdjęciowej. Kupując je, mamy pewność, że otrzymamy dokładnie produkt ze zdjęć. Trzeba jednak zwrócić uwagę np. na kolor, ponieważ zdjęcia mogą być modyfikowane. Warto poprosić o film wideo czy zdjecia backstage z takiej sesji. Minusy: często są to rzeczy tylko w małych rozmiarach, zdarza się również, że latex posesyjny jest ubrudzony np. brokatem, który nie zawsze w całości zejdzie po pierwszej kąpieli.

produkty z drugiej ręki

  • można je znaleźć na portalach sprzedażowych typu sprzedajemy.pl lub grupach fb PRZYKŁAD Kupując produkt używany musimy jednak mieć świadomość, że może on posiadać drobne uszkodzenia czy przebarwienia. Nigdy nie mamy pewności czy poprzedni właściciel dbał o gumę i używał odpowiednich środków do jej pielęgnacji.

sample produktowe

  • Ciężko je zdobyć, powstają zwykle przy wprowadzeniu nowego produktu na rynek. Ilość sztuk jest ograniczona i takie rzeczy rozchodzą się niezwykle szybko – gdzie je zdobyć? Najczęściej podczas targów, imprez tematycznych, w miejscu gdzie pojawiają się wystawcy. Warto też dopytać sprzedawcę o to, co poleca na sam początek przygody z lateksem.

licytacje od 1 zł!

  • Jest to najlepsza forma na zdobycie ubrań z lateksu w atrakcyjnej cenie (nawet trzykrotnie taniej!). Aukcje pojawiają się najczęściej w niedziele po 21, a ich celem jest zainteresowanie produktem jak największej ilości kupujących https://allegro.pl/uzytkownik/Toxic-Girls_pl lub https://allegro.pl/uzytkownik/Latex_Shop_pl Należy jednak pamiętać, że prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku zakupu w drodze licytacji.
Podobne